Öğretmen Hakkında

1987 yılında Trabzon’da doğdum. İlk ve orta öğrenimini aynı şehirde tamamladım. Müziğe lise yıllarında bağlama çalarak başladım. 2005 yılında Türkiye Radyo ve Televizyon Kurumunca gerçekleştirilen sınavla TRT Trabzon Radyosu Türk Halk Müziği Gençlik Korosuna katılarak profesyonel müzik eğitimime ilk adımımı attım. Burada 2 yıl süre ile Aytaç KÖKTÜRK’ten nota-nazariyat dersleri aldım ve koro çalışmalarına saz elemanı olarak devam ettim. 2007 yılında Mersin Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Lisans Programına başladım. Mersin’de bulunduğum süre içinde Abdurrahman YAĞDIRAN ve Hasan Basri ÜSTÜN ile müzik çalışmalarına devam ettim. Mersin Büyükşehir Belediye Konservatuvarı, Tarsus Türk Halk Müziği Derneği ve Mersin Üniversitesi Türk Halk Müziği Topluluğu’nda bağlama sanatçısı ve orkestra şefi olarak görev aldım. Tarsus Halk Eğitimi Merkezi ve çeşitli müzik kurslarında bağlama eğitmenliği yaptım. Gençlik ve Spor Bakanlığınca düzenlenen Türk Halk Müziği yarışmalarının solo çalgı dalında Türkiye dereceleri elde ettim. 2011 – 2013 yılları arasında TRT Trabzon Radyosu Türk Halk Müziği Gençlik Korosunda orkestra şefliği yaptım. 2013 yılında TRT Ankara Radyosu Türk Halk Müziği Gençlik Korosuna dâhil oldum. 2014 yılında Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Türk Müziği Ana Bilim Dalı Yüksek Lisans Programına başladım ve “Hisarlı Ahmet’ten Derlenen Türkülerin Anadolu’daki Makamsal Gelenek Bağlamında İncelenmesi” konulu yüksek lisans tez çalışmalarını tamamladım. Müzikal yaşamım boyunca başta Abdullah GÜNDÜZ, Ertuğrul KARABULUT, Serbülent YASUN, Ali Haydar GÜL gibi ustalar olmak üzere TRT, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve camianın çok kıymetli hocalarıyla çalışma fırsatı yakaladım ve hala çalışmaktayım. Halen Millî Eğitim Bakanlığı Türk Halk Müziği Korosu ve Halk Müziği ve Oyunları Araştırma Eğitim Derneği (HAMOY) Türk Halk Müziği Gençlik Korosu şefliğini yürütmekteyim. Çalışmalarımı Facebook, Instagram hesapları ve Youtube kanalımdan takip edebilirsiniz.

Çevremden aldığım dönütler dahilinde şunu söyleyebilirim; İşimi iyi yapmaya çalışıyorum ve bu da beni başarıya götürüyor.
Velilerimiz "Kendinizi Tanıtın" adlı bölümde adı geçen üstadlarla ve çalıştırdığım koroların üyeleri ile iletişime geçebilir, Facebook, Instagram hesapları ve Youtube kanalımı inceleyebilirler.
Tercihim daha çok özel ders şeklinde olmasıdır. Ancak şartlar ve duruma göre gurup dersleri de yapabilirim.
Bu işi gerçekten öğrenmek isteyecek kişilerle çalışmak isterim.
Lise :
Akçaabat Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi - 2005

Üniversite :
MERSİN ÜNİVERSİTESİ - Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği - 2011

Yüksek Lisans :
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ - TÜRK MÜZİĞİ - 2019

Ders Tecrübe Ücret İşlem
Müzik - Solfej 10 Yıl 100 ₺ Başvur
Müzik - Bağlama 15 Yıl 100 ₺ Başvur
Ankara - Akyurt
Ankara - Altındağ
Ankara - Ayaş
Ankara - Bala
Ankara - Beypazarı
Ankara - Çamlıdere
Ankara - Çankaya
Ankara - Çubuk
Ankara - Elmadağ
Ankara - Etimesgut
Ankara - Evren
Ankara - Gölbaşı
Ankara - Güdül
Ankara - Haymana
Ankara - Kalecik
Ankara - Kazan
Ankara - Keçiören
Ankara - Kızılcahamam
Ankara - Mamak
Ankara - Nallıhan
Ankara - Polatlı
Ankara - Sincan
Ankara - Şerefli Koçhisar
Ankara - Yenimahalle